اخبار جدید

حواله یوان به چین | ارسال پول به چین | دریافت حواله از چین

دارای مختصه های مهمی است که برخی از آنها به شرح زیر است:

اولاً محدودیتی در میزان ها ندارد. با این بود حصر هایی در مورد ارسال حواله یوان به شرکت‌های منسوب به چین با سان اکس پی از ارزهای دیگر وجود دارد.

دوم ، اگر پول را بصورت آنلاین جابجا کنید ، رایگان خواهد بود. همچنین کارمزد معاوضه یوان به ریال در مقایسه با ارزهای دیگر بسیار کم است.

سوم ، های یوان به چین بسیار رخیص تر از های دلار یا یورو به چین است (اگرچه دلار و یورو ارز هستند ،

دولت چین به دلار و یورو از استقبال می کند و به کسانی که می توانند دلار یا یورو دریافت کنند کوپن صادراتی ارائه می دهد ، چون بانک های چینی در ازای دلار یا یورو از شما هزینه می گیرند. .

چهارم ، اگر شما یا شخص دیگری شرکتی در چین ضبط کرده اید ، می توانید با استعمال از حساب شرکت خود به رفاه یوان را به چین نقل‌مکان کنید.

صلح بانان ژنرال یوان

نرخ یوان چین | یوان به چین -- با کیفیت ترین

از طرفی در میان این افراد بسیاری هستند که بصورت میانجی اقدام به انجام می نمایند، و این بدان معناست که ضمانت بازگشت و یا انجام یوان برای مشتری با ریسک بیشتری صورت می پذیرد.

گروه بازرگانی بین المللی ناشا با ثبت شرکت در کشور های ایران، چین و امریکا بصورت کاملا قانونی و قانونی رفتار به انجام یوان و دلار می نماید، از طرفی با توجه به اینکه حساب مربوط به بانک جهت انجام یوان متعلق به کنسرسیوم ناشا بوده و به نام ناشا ثبت گردیده است لذا انجام یوان بری واسط و مستقیما توسط بانک های چینی صورت می پذیرد،

شما تاجر و بازرگان محترم در هر زمان از ساعات می توانید با حساب های شرکت و یا خط متفق این شرکت تماس بازده نموده و در روی توجه برای انجام خود بصورت حضوری اقدام نمایید، تنها لازم است که قبل از رجوع و درخواست ادا یوان اطلاات صاحب حساب را اعم از نام صاحب حساب/ نام بانک/ شماره حساب/ کد شعبه به زبان انگلیسی و چینی داشته باشید،

قیمت یوان صرافی | بهترین قیمت یوان چین امروز سه شنبه 22 آذر 1401 -

براساس نهایی اعلام موسسه اقتصادی مرکزی بشر جمهوری چین در مورد رنمینبی در سال ۲۰۱۹، هشت نوع اسکناس جهت استفاده موجود است: ۰.۱¥(یک جی‌آو)، ۰.۵ ¥ (۵ جی‌آو)، ۱¥ (1 یوان)، ۵¥ (5یوان)، ۱۰¥ (10یوان)،  ۲۰¥ (20 یوان)،  ۵۰¥، (50یوان) و  ۱۰۰¥(100یوان). این اسکناس¬‌ها از سال ۱۹۵۵ در چین در حالت استعمال هستند، به استثناء ۲۰ ،‌ ۵۰ و ۱۰۰ یوان که بعدها در سال ۱۹۹۹ به اضافه شدند.

سکه‌های رنمینبی نیز وجود دارند که از یک فِن تا یک یوان هستند. بنابراین برای بعضی از مقادیر رنمینبی، هم سکه و هم اسکناس بود دارد. هرچند که چین سکه‌های بزرگتری از جمله ¥۵ نیز صادر کرده ولی آن‌ها بیشتر یادبودی هستند و در دادوستد زیاد استفاده نمی‌شوند.

تا سال 1914 دلار نقره‌ای به عنوان منفرد پول رسمی کشور چین به شماره می آمد. از واحد زمان ( 1930 سکه‌های مسی که  «فن» نامیده می‌شد و به‌اندازه 100 یوان است رسیده بازار شد.  در 1935 نیز «فابی» عرضه شد و تا واحد زمان ( 1948 رواج داشت.. پس از فابی، یوان عسجد وارد گردش مالی کشور چروک شد. قیمت یوان طلا معادل سه هزارهزار یوان فابی بود.