اخبار جدید

پوشش تفلون در فن نفت و گاز

مواد فلوئورپلیمری (تفلون)به نحو مناسبی توانسته است طی چند دهه اخیر ، بدین نیازها پاسخ دهد. با توسعه روزافزون تحقیقات در زمینه تولید مواد با ویژگیهای برتر، این مواد را به طور ویژه ای در سبد پوششهای خاص و دارای کاربرد ویژه در صنایع شیمیایی، پتروشیمی، نفت و گاز، قرار داده است. دلیل این امر ابرام بالای خوردگی، مقاومت عالی در برابر اسید و بازها، پایداری دمایی و همچنین دارابودن خواص نچسب بودن و قابلیت جدایش عالی (در کاربرد قالبهای صنعتی) است.

رایا فلات صنعت با استفاده از خدمات پوششهای فلوئورپلیمری (تفلون)از جمله PTFE به بخش مهمی از این نیازها در زمینه پوشش پاسخ مناسبی ارائه می نماید. این پوشش ها قابیلت انجام بر روی اقسام فلزات و آلیاژها همچون آاومینیوم، فولادها و حتی سرامیک ها و پلاستیک داشته و علاوه بر مقاومت در برابر خوردگی و سایش، مقاومت شیمیایی، دارای خاصیت نچسب بودن و قابلیت روان سازی در حالت خشک باز می باشد .

ظروف تفلون کرج محمدی

ظروف تفلون کارخانه | زیباترین ماهیتابه -

خوشبختانه مواد مورد کاربرد به‌جهت ظروف تفلون در گروه تفلون ساز به‌دلیل کیفیت بالایی که دارند به‌عنوان دوست‌دار بهبودی معرفی شدند. طبق تأییدیه سازمان طعام و دارو، ذرات تفلون مرغوب با خراش و ساییدگی ظرف بدون تغییر از بدن عبور کرده و دفع می‌شوند که خطری برای سلامتی مصرف کنندگان ندارد. آلبوم تفلون ساز همواره از مواد تفلون پایه یک و مرغوب اروپایی برای بازسازی ظروف تفلون اشکال ظروف تفلون استفاده می‌کند.

داشتن ظرف تفلون با کیفیت یکی از ضروریات هر آشپزخانه‌ای است. ظروف تفلون به‌دلیل سطح نچسبی که دارند امکان پخت و پز بدون روغن را برای ما حاضر می‌کنند. گروه تولیدی تفلون ساز با بهره‌گیری از مرغوب‌ترین ماده‌ها در تولید ظروف تفلون و استفاده از نیروی متخصص توانسته ظروف تفلونی مقاوم در برابر خش و حرارت تولید کند. با رسم دادن این ظروف شده برروی حرارت ملایم می‌توان تا مدت زمانی طولانی با کمترین روغن و حتی بدون روغن غذاهای خوشمزه و سالمی را پخته کردن کرد.

آیا ظروف تفلون مضر است؟ | ارزانترین تفلون -

گروه تولیدی تفلون ساز با بهره‌گیری از مرغوب‌ترین مواد در تولید ظروف تفلون و استفاده از نیروی متخصص توانسته ظروف تفلونی سخت در مواجه نزد خش و گرمی زایش کند. با قرار دادن این ظروف شده برروی حرارت ملایم می‌توان تا مدت زمانی طولانی با کمترین روغن و هم بی دهن غذاهای خوشمزه و سالمی را طبخ کرد.

داشتن تحمل حرارت، تمیزکردن‌های فارغ و ساده، جزء ویژگی‌های ظروفی است که تفلون‌ ساز آنها را می‌کند. همین فواید سبب می‌شود آشپزی در زمان عجز یا آرامش به راحتی انجام شود بدون اینکه نگران سوختن، ته ستدن غذا یا نابسامانی ظرف مورد استفاده باشیم.

شما می توانید نظرات مشتریان را در تفلون و ماهیتابه ببینید.

اگر تمایل دارید می توانید ویدئوهای ما را در قابلمه و ماهیتابه ببینید

1) ثبت تاکید در فرم وبسایت تفلون ساز

3) مراجعه حضوری به فروشگاه تفلون ساز

ابتدا دسته های قابلمه و ماهیتابه را جدا کنید، سپس در سایت تفلون ساز یا از ممر واتس آپ مندرج سفارش کنید