اخبار جدید

باربیکیو

آشپزی با و لذت بردن از طعم غذا در هوای باز (البته اگر اسباب آب و سماوی موافق باشد)، شیرین‌ترین لحظات را برای شما و عزیزانتان عدد خواهد زد. به عبارت دیگر اگر فضای کافی در محیط باغ، ویلا، بالکن یا روف گاردن دارید، یا شرایطی را برای شما فراهم می‌کند تا نهایت استفاده را از فضای باز شخصی خود داشته باشید. اما تصمیم گیری به‌علت انتخاب یک الگو به احتیاج شما و شرایط پیرامون وابسته است.

صرف نظر از محیط و وسعت آن، انواع مدل‌های در بشکم مبل این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در هر فضایی بتوانید یک کباب پز داشته باشید و در طول سال از آشپزی کردن با آن لذت ببرید.

ها از نظر نوع سوخت، اندازه، صورت ظاهری و قابلیت‌های ویژه، با یکدیگر متباین هستند. برای ایمان از یک انتخاب صحیح بهتر است فاکتورهای زیر را قبل از انتخاب یک مدل در نظر بگیرید:

گازی و ذغالی مسافرتی

ساخت باربیکیو گازی و ذغالی گازی و ذغالی | بهترین -

پاسخ به این پرسش‌ها به شما در انتخاب و رسیدن به کمک بسیاری خواهد کرد. اما چیزی که در ابتدای راه باید بشناسید انواع هاست. ها را می‌توان از نظاره نوع سوخت به دو دسته کلی تقسیم کرد.

لازم است بدانید که در میان این دو دسته بندی کلی، گاها مدل‌هایی توسط تولید کنندگان ارائه می‌شود که دو قابلیت گازی و زغالی را توامان داشته و شاید برای بسیاری، یک یا ایده‌ال‌ترین گزینه برای انتخاب و ابتیاع باشد.

همه می‌دانیم که اولین و قدیمی‌ترین نوع ، زغالی است. همانطور که مشخص است سوخت زغالی، چوب و زغال است. برای داشتن پختی یکنواخت بایست است تا ساقه درخت یا زغال به طور کامل برافروخته شود که به‌سبب اینکار حدودا ۴۵ دقیقه زمان نیاز است. مشتعل شدن زغال‌ها به وسیله الکل، آتش زنه و یا روش‌های دیگر اجرا می‌شود. شاید در آغاز نوردار کردن زغالی کمی معقد و دشوار باشد اما باید قول مجهز سازی و کار با این نوع ها نیاز به کمی تجربه و مهارت دارد که پس از چندین بار استفاده میسر خواهد شد.

بهترین ذغالی و گازی | بهترین ذغالی -

دانلود اطلاعات کامل از لینک

کباب پز صنعتی و کباب پز خانگی از انواع مختلف میباشند . که می‌توانند به صورت زغالی مورد استفاده قرار گیرند . ذغالی می‌تواند در دسته نیز روش بگیرد . البته برخی از انواع نیز می‌تواند به روی کبابپز موقع استفاده قرار گیرد .

این محصول رایج ترین و قدیمی ترین نوع می باشد که همچنان مورد استفاده قرار می گیرد . نیز نوع گازی داشته که بسیار پر کاربرد میباشد.

های ذغالی بسیار پر طرفدار هستند و در تمام دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند .

دلایل بسیاری وجود دارد این نوع کباب پز را تبادل به پرطرفدارترین سنخ کرده است .

در ادامه به معرفی برخی مزایای این محصول می پردازیم .

مهمترین ویژگی زغال چاشنی کلان مطبوعی است که به غذا می بخشد .

دود و بوی بی‌تجربه از زغال در غذا و به ویژه کباب نفوذ کرده و طعم دل پذیری به آن می‌دهد .